Nabór na zajęcia dla seniorów

Tańczący pan z siwą brodą i siwymi włosami, ubrany w żółtą bluzę i okulary o żółtych szkłach, widoczny od pasa w górę. Fioletowo różowa apla w tle. Napisy: Szkoła tańca i fitnessu Agnieszka Długosz. Taniec dla seniorów.

Prowadzimy ciągły nabór do grup na zajęcia ruchowe dla seniorów, które odbywają się w PPM Zajezdnia (ul. Legnicka 65):

  • wtorki g. 8:30-9:30 – Zdrowy Kręgosłup (na razie grupa będzie się spotykać do końca maja, ale przewidujemy opcję przedłużenia do końca czerwca i kontynuacji po wakacjach). Zajęcia bezpłatne. Prosimy o zabranie luźnego swobodnego stroju/obuwia zmiennego, maty do ćwiczeń oraz wody. Zapisu na zajęcia można dokonać poprzez formularz na www.zatanczmyrazem.pl/fitsenior lub wysyłając sms o treści: „Fitsenior imię i nazwisko” pod numer 727 904 522.
  • czwartki g. 17:00-18:00 – Taniec solo – zajęcia darmowe. Główny cel: aktywnie spędzić czas i świetnie się razem bawić. Na spotkaniach realizowane są najróżniejsze formy tańca, jak zumba, salsa, i inne. Skupiamy się także na dodatkowych elementach takich, jak oddychanie i stretching. Zapisy – SMS o treści: imię i nazwisko z dopiskiem Taniec dla seniorów tel. 727 904 522.