PROJEKT

Wspieramy realizację projektów o charakterze społeczno-edukacyjno-kulturalnym, także międzykulturowych, prowadzonych lub skierowanych do seniorów poprzez animację i udostępnienie infrastruktury budynku Zajezdni.

Chcemy wyłaniać wśród seniorów liderów-wolontariuszy, którzy realizować będą projekty społeczno-edukacyjno-kulturalne, włączające innych seniorów.

Dzięki uczestnictwu w projekcie można aktywnie spędzać czas wolny, poznać nowych interesujących ludzi i nauczyć się nowych pożytecznych rzeczy, biorąc udział w warsztatach – np. językowych, komputerowych, kulinarnych – lub uczestnicząc w wydarzeniach organizowanych przez naszych seniorów i nasze stowarzyszenie. Część warsztatów prowadzona jest przez zagranicznych wolontariuszy, np. z Niemiec, Portugalii, Hiszpanii czy Rumunii.

 


DOŁĄCZ DO NAS!

ZAPRASZAMY SENIORÓW DO ZAJEZDNI PRZY UL. LEGNICKIEJ 65 WE WROCŁAWIU

U nas możesz aktywnie spędzić wolny czas, poznać nowych interesujących ludzi, nauczyć się nowych pożytecznych rzeczy. Nie ma co siedzieć w czterech ścianach! Teraz masz wreszcie czas na to by robić to, na co masz ochotę, a na co kiedyś nie miałaś/eś czasu.

Co można u nas robić?

  • możesz wziąć udział w warsztatach – kliknij poniżej w warsztaty, a dowiesz się więcej!

  • możesz uczestniczyć w organizowanych przez naszych seniorów i nasze stowarzyszenie wydarzeniach – kliknij poniżej w wydarzenia, a dowiesz się więcej!

Chcesz z nami współpracować?

Jeśli masz pomysł na zorganizowanie jakiegoś wydarzenia i chciałbyś sam/a lub wspólnie z innymi osobami coś zrobić, czekamy na twoją propozycję.

Może chciałbyś poprowadzić jakieś zajęcia/warsztaty dla innych seniorów? Bardzo chętnie zrobimy coś wspólnie dla innych 🙂

Czekamy na seniorów, którzy mają ciekawe pomysły i nie jest im obca praca w charakterze wolontariusza.

 


KONTAKT

BARBARA KOŁACZKIEWICZ
tel.: 798 631 005
[email protected]
STOWARZYSZENIE TRATWA

 

Projekt współfinansowany jest ze środków Gminy Wrocław