Młodzieżowe Centrum Postaw Prospołecznych „Moje miejsce”.


Wchodząc do naszego projektu dowiesz się jak realizować swoje własne pomysły i pasje, jak je rozwijać i wprowadzać w życie. Poznasz nowych ludzi i wyjedziesz nami na wycieczkę.


Z nami będziesz mógł zorganizować swój własny projekt o charakterze animacji społeczno-kulturalnej, a przy okazji poznać świat wrocławskich NGO poprzez angażowanie się w różnego rodzaju atrakcyjne wydarzenia i inspirujące działania.

Grupa projektowa to 16 osób w różnym wieku, z różnym doświadczeniem i zainteresowaniami. Spotykamy się w każdą środę o 16.30 w PPM Zajezdnia. Rozmawiamy, planujemy, ćwiczymy, testujemy, eksperymentujemy!

W ramach naszego projektu masz szansę poznać wolontariuszy międzynarodowych z różnych krajów np. z Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Rumunii. Dlatego u nas możesz nauczyć się angielskiego i niemieckiego, hiszpańskiego – inaczej niż w szkole.

Razem z nami zdobędziesz doświadczenie w realizacji własnych pomysłów. Będziesz mógł spróbować swoich sił np. jako szef kuchni, choreograf, tancerz, animator, trener, dziennikarz.

Ponadto weźmiesz udział w różnych warsztatach – fotograficznych, teatralnych, kulinarnych, cyrkowych i wielu innych. Wiele warsztatów powstaje dzięki pomysłom osób, które do nas przychodzą, dlatego lista warsztatów jest dużo dłuższa. Możesz przyjść do nas ze swoim pomysłem lub nauczyć się u nas chodzi na szczudłach, slack linie, jeździć na monocyklu, grać na gitarze czy perkusji.

Jeśli masz 14 lub więcej lat. Jeśli się nudzisz lub szukasz nowych doświadczeń przyjdź do Zajezdni przy ul. Legnickiej 65, w którym jeśli tylko chcesz, skorzystasz z ciemni fotograficznej, radia, czy kuchni. Posiedzisz na kanapie, zagrasz na X- boxie lub w piłkarzami.

Spotkasz ludzi, którzy opowiedzą Ci co u nas się dzieje. Nasze drzwi są otwarte od poniedziałku do piątku od 16:00 do 20:00 w sobotę od 14:00 do 20:00

Zainteresowany? Dołącz do nas już dziś!

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie – zgłoś się do nas:

Adres: Pracownia Projektów Międzykulturowych „Zajezdnia” ul. Legnicka 65, Wrocław

Email: mwisniewski@tratwa.org, awysoczanska@tratwa.org, kkrysiak@tratwa.org

606872398, 660791364, 535485827

www.tratwa.org

Znajdziesz nas również na FB

Znajdziesz nas również na FB